Atsisakymas

Naudodamiesi www.pollendiary.com internetiniu pasiūlymu Jūs sutinkate su žemiau pateikiamomis sąlygomis:

1. Pagrindinės sąlygos

www.pollendiary.com turinys yra skirtas tik informaciniams tikslams.

Informacija jokiu būdu nėra pakaitalas kvalifikuotų ir akredituotų gydytojų profesionaliems gydimo patarimams. Phd.polleninfo.org visiems vartotojams labai rekomenduoja pajutus sveikatos problemas apsilankyti pas savo gydytoją, užuot patiems pradėjus ar nutraukus gydymą. Phd.polleninfo.org turinys negali būti naudojamas savidiagnozei, taip pat terapijų pasirinkimui, pritaikymui ar nutraukimui.

Phd.polleninfo.org redakcijos personalas yra toks pat kvalifikuotas kaip ir aerobiologijos ekspertai, jie keičia informaciją su dideliu kruopštumu. Tačiau visiškai išvengti pavienių redaktorių klaidų – neįmanoma.

atsakomybės ieškiniai susiję su pateiktos informacijos naudojimu, įtraukiant informaciją kuri yra neužbaigta ar neteisinga, bus atmesti. Nei vienas pasiūlymas nėra nei saistantis nei įpareigojantis. Puslapių dalys ar net visas leidinys, įtraukiant pateiktus pasiūlymus ir informaciją gali būti išplėstas, pakeistas, ar tinkamai dalinai sutrumpintas paties autoriaus, be individualaus pareiškimo.

2. atsisakymas

a) turinys

www.pollendiary.com turinys buvo sudarytas mūsų ekspertų kruopščiai naudojant turimus duomenis, apsvarstant naujausią plėtrą ir įžvalgumą aerobiologijoje. Turinys patikrintas legalumo, išbaigtumo, teisingumo ir kokybės atitinkamų intervalų prasme. Nepaisant to, jokia atsakomybė gali būti priskirta.

Visa pateikiama medžiaga, interaktyvūs moduliai ir aptarnavimai, pateikiami nesiekiant medicininių patarimų, tačiau jie yra tinkami individualiai diagnostikai ar patarimui bet kokio tipo gydymui. Medžiaga negali būti naudojama kvalifikuotų ir akredituotų gydytojų kaip pakaitalas gydymo patarimo.

b) Vartojimas

www.pollendiary.com siūlo savo nenutrūkstamas paslaugas visuomeniniam naudojimui. Vis dėlto www.pollendiary.com negali garantuoti nepertraukiamo paslaugos tiekimo.

c) nuorodos

Autorius nėra atsakingas už jokią šioje internetinėje svetainėje (nuorodose bei rekomendacijose) pateiktą informaciją, nebent būtų įrodyta, kad autorius žinojo apie nelegalų turinį ir galėjo užkirsti kelią lankytojams peržiūrinėti tinklapyje pateiktus tuos nelegalius puslapius. Jeigu buvo padaryta kokia nors žala naudojant informaciją pateiktą tuose puslapiuose, už tai atsakingas tik autorius, o ne tas asmuo, kuris pateikė nuorodas į tuos puslapius.

d) Nekontraktiniai santykiai

Naudojant www.pollendiary.com, bus pasiekti nekontraktiniai santykiai; savotiškame nepatariamajame kontrakte tarp www.pollendiary.com vartotojo ir tiekėjo bus pasiekta legali būsena.

3. Autorystės teisės

Autoriai numatė nenaudoti jokių autorinių teisių publikacijoms, arba, jei tai neįmanoma, nurodyti autorystės teises tam tikriems objektams.

Bet kokiai autorių sukurtai medžiagai taikomos autorystės teisės. Bet koks objektų kopijavimas ar naudojimas (paveikslų, diagramų ar tekstų) kituose elektroniniuose ar spausdintiniuose leidiniuose yra neleistinas be autoriaus raštiško sutikimo.

Vartotojams suteikta galimybė kopijuoti informaciją asmeniniams, ne komerciniams tikslams, tik laikantis pateiktų taisyklių:

Neteisėtas medžiagos kopijavimas ir perleidimas kitam asmeniui patraukia baudžiamojon atsakomybėn.

4. Duomenų slaptumas

a) žiedadulkių duomenys

Žiedadulkių duomenys, kurie yra rodomi pagal Jūsų kasdienę būvimo vietą gaunami iš skirtingų savininko duomenų. Duomenų savininkai yra Europos Aeroalergenų Tinklo (European Aeroallergen Network EAN) nariai. Kreivės parodo vidutines vertes regiono, kuriame buvote atitinkamą dieną. Duomenys gaunami po mikroskopinės analizės mums siunčiami kartą į savaitę. Dėl šios priežasties yra dažnas duomenų pateikimo keleto dienų atidėliojimas. Be to, skirtingi tyrimų centrai pateikia savo duomenis skirtingomis savaites dienomis. Tačiau, tam, kad duomenų perdavimas išliktų kaip įmanoma trumpesnis, duomenys atnaujinami kelis kartus per dieną.

Didžiojoje Britanijoje dėl duomenų apsaugojimo priežasčių, šie duomenys tam tikrą laiką nėra pasiekiami.

Savininkų turimi žiedadulkių duomenys pateikiami nemokamai dienoraščio naudotojams. Tačiau, vartotojai neturi teisės į skaitmeninius duomenis, taip pat į nenutrūkstamą šių duomenų tiekimą. Duomenų tiekėjai turi galimybę nutraukti duomenų tiekimą nepateikdami konkrečių priežasčių.

b) asmeniniai duomenys

Duomenys pateikti vartotojo yra griežtai konfidencialūs ir negali būti pateikti tretiesiems asmenims be vartotojo leidimo. Kiekvienas vartotojas turi išskirtinę prieigą prie savo duomenų, apsaugotų slaptažodžiu. Kiekvienas vartotojas sutinka, kad jo simptomų dažnumo ir žiedadulkių ore kiekio sąryšis bus anonimiškai pateiktas su kitų vartotojų rezultatais, www.pollendiary.com ekspertų statistinei jų analizei, tam, kad būtų sudarytos prognozės.

5. Papildoma

Pagal Austrijos Respublikos įstatymus www.pollendiary.com tinklapis yra legalus.

Jeigu Jūs nesutinkate su aukščiau pateiktomis sąlygomis, mes patariame Jums palikti šį tinklapį.

Paskutinis atnaujinimas: 2010 Kovas